Půjčka a hotovostní úvěr

Lidé, kteří nemají dostatek volných finančních prostředků a potřebují peníze na dovolenou, nové spotřebiče či další věci, si mohou vzít půjčku či úvěr.

Nejbezpečnějším způsobem je půjčka od banky. Půjčky a úvěry poskytuje například Česká spořitelna, která se z hlediska obliby mezi klienty řadí na špici v rámci České republiky.

Půjčka až 500.000 Kč

Půjčka od České spořitelny je určena pro všechny fyzické osoby, které již dosáhli 18 let. Může se jednat buď o státní příslušníky ČR, kteří mají trvalý pobyt na našem území, nebo cizince s povolením k trvalému pobytu. Půjčka je neúčelová, což v praxi znamená, že nemusíte prokazovat, na jaké účely ji využijete. Peníze jsou vypláceny okamžitě po podepsání smlouvy o půjčce, a to na účet u banky nebo v hotovosti. Naráz si lze půjčit až 500 tisíc Kč. Sjednání půjčky je snadné a rychlé. Prvotní žádost lze podat prostřednictvím internetu, detaily smlouvy jsou pak dojednávány na pobočce, kde je půjčka vyřízena během jediné návštěvy.

Úvěr od 30.000 Kč

Kromě půjčky si lze u České spořitelny sjednat také řádný hotovostní úvěr, který je určen pro občany ČR s trvalým pobytem na území a pro cizince, kteří mají trvalý pobyt v ČR nebo v zahraničí. Úvěr je možný získat v částce od 30.000 Kč, přičemž maximální částka není limitována. Po celou dobu splatnosti budete mít garantovánu stejnou úrokovou sazbu. Tímto úvěrem lze zároveň vhodně doplnit například hypoteční úvěry nebo produkty stavebního spoření.

Klienti mají s půjčkami a úvěry od České spořitelny většinou velmi dobré zkušenosti. Je jen na Vás, jakou výši splátek si stanovíte. Základním předpokladem pro úvěr a půjčku je pravidelný příjem, z něhož vyplyne, že budete schopni dostát svým závazkům vůči bance. Lze si sjednat i připojištění, které Vás ochrání v případě, že se dostanete do platební neschopnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *