Půjčka pro lidi v exekuci

Pokud jste v exekuci, nebo vám exekuce hrozí, obvykle nemáte mnoho možností. Vaší prvořadou starostí by mělo být zastavení exekuce, jelikož hrozí že příjdete o majetek a přesto vám dluhy zůstanou. Jedním z nejideálnějších řešení, pokud nemáme nikoho z rodiny kdo by nám půjčil, je vzít si půjčku kterou zaplatíme předchozí dluhy a dále budeme splácet již jen tuto novou půjčku. Tato nová půjčka by měla mít nižší splátky, abychom ji byli schopni splácet. Tomuto postupu se říká konsolidace půjček.

Zapomeňte na protivné papírovaní, prostřednictvím půjčky pro žadatele v exekuci budete mít finance opravdu rychle, protože o rychlost jde v případě hrozící exekuce především. Zdá se vám to podezřelé a ptáte se proč by někdo měl půjčovat peníze někomu kdo je v exekuci? Jde o solidní a férovou nebankovní půjčku která je většinou zajištěna zástavou nemovitosti v odpovídající hodnotě. Tak má věřitel záruku že půjčku opravdu splatíte.

Pro koho je půjčka pro žadatele v exekuci přínosná?

půjčka je doporučovaná hlavně pro občany kterým hrozí bezprostředně exekuce nebo dražba jejich majetku a také těm mají záznam v registru neplatičů, eventuelně jejich pravidelný výdělek není dost velký aby dosáhli na bankovní půjčku. Úvěr v bankovní instituci sice mívá ve většině případů levnější úrok ovšem dosáhnout schválení se v žádném případě nepovede každému. Mimobankovní půjčky s přiměřenými splátkami jsou doporučované také pro dlužníky, kterým jiní půjčku odmítnou. Zápis v registru neplatičů nemusí být problémem. Potřebujete pouze nemovitost, kterou dáte do zástavy. Nemovitost nemusí být vaše, můžete ručit i nemovitostí někoho kdo se za Vás zaručí a stane se tak vaším spoludlužníkem. Je sice pravda že v případě že nebudete schopni půjčku pro lidi v exekuci splatit, s nejvyšší pravděpodobností příjdete o nemovitost, avšak v o tu příjdete každopádně i v případě že bude provedena exekuce. Musíte tedy zvážit, co je pro vás nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *